Most Used Categories

Zlepšete pružnost své kůže s těmito jednoduchými tipy!
Novinky

Zlepšete pružnost své kůže s těmito jednoduchými tipy!

Do obchodu

1. Pijte více vody

Je důležité, abyste udržovali svůj organismus dostatečně hydratovaný. Při nedostatku vody může kůže ztrácet pružnost a vypadat vyschlá. Snažte se tedy pít alespoň 8-10 sklenic vody denně.

2. Jezte potraviny bohaté na kolagen

Kolagen je protein, který přispívá k pružnosti kůže. Najdete ho například v rybách, drůbežím mase, vajíčkách nebo v luštěninách. Snažte se tedy zahrnout tyto potraviny do své stravy a podpořit tak zdraví své kůže.

3. Používejte hydratační krémy

Hydratační krémy pomáhají udržovat kůži hydratovanou a pružnou. Vyberte si takový krém, který odpovídá vaší pleti a aplikujte ho pravidelně, zejména po sprchování nebo koupeli.

4. Vyhněte se nadměrnému slunění

Sluneční paprsky mohou poškodit kůži a snížit její pružnost. Proto je důležité chránit se před přímým sluncem a používat ochranné krémy s vysokým faktorem. Vyhněte se také opalování v nejhorkějších hodinách dne.

5. Pravidelně cvičte

Cvičení pomáhá udržovat zdravý krevní oběh a podporuje tvorbu kolagenu. Zkuste pravidelně cvičit, ať už se jedná o jógu, běhání nebo jiný sport. Vaše kůže se vám za to poděkuje.

6. Snažte se snižovat stres

Stres může ovlivnit zdraví vaší kůže. Snažte se tedy najít čas na relaxaci a uvolnění. Zkuste meditaci, jógu nebo jinou relaxační techniku. Vaše kůže bude vypadat zdravěji a pružněji.

Tyto jednoduché tipy vám pomohou zlepšit pružnost vaší kůže a udržet ji zdravou a krásnou. Snažte se dodržovat je pravidelně a brzy uvidíte výsledky.

Do obchodu